Yeni Evlenenlere Kredi Veren Bankalar

Evlilik her çiftin istediği ve oldukça zorlandıkları en önemli olaylardan bir tanesidir. Her geçen gün zorlaşmaya devam eden bu olay yeni evlenen çiftleri ilk günlerinden itibaren geçim sıkıntısı içerisine de sokabiliyor. Özelikle de borçla düğün yapan çiftler için düzenli ödeme daha ilk günden maddi zorlukları beraberinde getiriyor. Bankalar bu gibi durumlarda kredi kullanıma açık olan yeni evliler için değişik kampanyalar düzenliyor.

Özellikle de kolay kredi veren bankalar ve yeni evlenenlere Evlilik kredisi veren bankalar büyük rağbet görüyor. Çok cazip koşullar altında kredi kullanımına izin veren bankalar hazırladıkları değişik kampanya paketleri ile her zaman müşteri odaklı çalışmaya devam ediyor.

Kredi notu yüksek olan bir kişinin kredi başvuru formu doldurması durumunda kefilsiz kredi onayı anında cevap alırken düşük kredi notu ortalaması olan kişilerden bazı durumlarda kefil talep edilebiliyor. Bunun nedeni olarak ise kişinin aylık geliri gösteriliyor. Kredi başvuru formu dolduran kişi krediyi tek başına ödeyebileceği izlenimi verdiği takdirde kredi onayı hemen verilirken kredi evrakları talep edilmeden de kredi kullanımı böylelikle sağlanmış oluyor.

Yeni evli çiftlere düşük faizli kredi veren bankalardan bazıları ise şunlardır:

Akbank
Yapı Kredi Bankası
Finansbank
Garanti Bankası
İş Bankası
Vakıfbank

Akbank Evlilik (Düğün) Kredisi 2018

Akbank’ın sizlere sunmuş olduğu evlilik kredisinden yararlanmak için istediği belgeler şunlardır:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi orjinali
Evlilik Cüzdanı
Gelir Belgesi – Maaş bordrosu

Yapı Kredi Evlilik (Düğün) Kredisi 2018

Yapı Kredi Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu evlilik kredisinden yararlanmak için istediği belgeler şunlardır:

Nüfus cüzdanı orjinali
Evlilik Cüzdanı
Son 6 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş fatura
Vesikalık 6 Fotoğraf

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*