Polis Maaşları Ne kadar 2015

Polis Maaşları 2015

Polis Maaşları, Polis’ler ülkemizin en değerli mesleğine sahip memurlarıdır vakit gözetmeksizin çalışmaları ile vatandaşa hizmeti ile ülkemizin değerleri arasında en başta gelmektedir, Polis maaşları na gelecek olursa yeterlimidir bizim düşüncemizce yeterli değildir.

Polis Maaşları 2015 yılı içerisinde Temmuz Zammı ile birlikte 3150 TL olarak belirlenmiştir, Ayrıca Polis Maaşlarına ilave Aile yardım bildirimi ve çocuk ücreti ilave edilmektedir. Evli ve bir çocuk sahibi Polis Maaşları 2015 Ocak ayı içerisinde 3350 TL rakamlarındadır.

 

polis maaşları arttı

İçişleri Bakanlığı’nın 2015 yılı bütçesi üzerinde söz alan İçişleri Bakanı Efkan ALA,’2002 yılında yeni göreve başlayan bir polis memuru 665 lira alırken, 2014 yılında yüzde 300 artışla 2 bin 659 lira almaktadır’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Zabıta Maaşları Ne kadar 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

12 yorum

  1. Merhaba;
    29 yaşındayım ve lisans mezunuyum.Fakat polis olmak istiyorum. akademi,özel harekat v.s. diğer bölümler.Yaşla ilgili sıkıntı gerçekten varmı?hiçmi şansım yok yani bu kadar polis olmak isterken :(

    • Genelde görünür yerlerdeki izler eşgal belirtici olduğu için sorun yaratabiliyor ama göğsünüzdeki izin çok bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Gerçi 5 cm demişsiniz, çapı mı bu yoksa uzunluğu mu? Büyük bir ize benziyor, sizi yanlış yönlendirmek istemem ama şansınızı deneyin mutlaka.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*