Orman Mühendisliği Atamaları

 

Orman Mühendisliği Atamaları ve Alımları, Orman Mühendisliği Atamaları ile ilgili duyuruda bulunan Orman Genel Müdürlüğü tarafından ilan verilen genel atama bilgileriyle ilgili haberleri bildireceğiz. Orman Genel Müdürlüğü son Orman Mühendisliği Alımlarıyla ilgili verdiği habere göre  2015 Orman Mühendisliği alımı gerçekleşeceği yönünde bilgi verdi.

Orman-Mühendisliği-ile-Para-Kazanma

Orman Mühendisliği Atamaları Güncel

Orman Mühendisliği Memur alımı sözlü ve uygulamalı bir sınava tabi tutularak alınacağı yönünde bilgi verildi. Alımların gerçekleşmesi için başvuruların Orman Genel Müdürlüğünün www.ogm.gov.tr adresinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Alımlar ile ilgili genel nitelik ve özelliklerin ilgili sayfa üzerinden detaylıca incelenmesi ve kriterlerin sağlanması durumunda başvuruda bulunulması gerekmektedir. Alım kriterlerine uygun olmayan başvuruların daha sonradan iptal edileceği dikkate alınmalıdır.

Bir önceki yıla baktığımız zaman Orman Mühendisliği Atamaları Kpss puanları 79 ile 92 arasında olduğu gözüküyor, 2015 kpss atamaları açıklandığı zaman bu bilgiyi de bu sayfadan ekleyeceğiz. Bizi buradan takip edebilirsiniz.

Tüm Memur Alımları

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanlığı Memur Alımı 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*