İletişim

3N1K.com ile ilgili iletişim taleplerinizi, bu içeriğin altına yorum yaparak gerçekleştirebilirsiniz (yorumlarınızı onaylanmayacaktır, Yorum içinde iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz).

12 yorum

  1. Astsubay Adi Malul emeklisi dilerse dışarıdan prim ödeyerek ya da başka bir yerde çalışarak da ikinci emekliliğe hak kazanabilir. 2 Ayrı yerden emekli olup, her iki maaşı da alabilir. SGK açısından bakıldığı zaman diğer kurum çalışanlarına nispeten TSK çalışanlarına sunulan avantajlar çok daha fazladır. TSK haricinde neredeyse hiçbir kurumda bir çalışanın malulen emekli olup, ikinci emekliliğe başvurması söz konusu değildir. Malulen emekli olan Astsubaylar rahatlıkla bu haktan yararlanarak ikinci emeklilik içinde başvuruda bulunabilirler.
    İYİ AKŞAMLAR BENDE POLİS MEMURU OLARAK ADİ MALUL OALACAĞIM. EMNIYET HİZMETLERİ SINIFINDA ÇALIŞAMAZ MADDESİYLE. YUKARIDAKİ YAZINIZA İSTİNADEN EMNİYET MENSUPLARIDA HERHANGİ Bİ İŞ YERİNDE ÇALIŞABİLİRMİ YADA KENDİNE AİT İŞ YERİ AÇABİLİRMİ. BİRDE ÇOK MERAK ETTİĞİM KONU 24 YIL HİZMETİMLE ADİ MALUL OLACAĞIM KONTROL MUAYENESİNE TABİ OLACAKMIYIM TŞK EDERİM ŞİMDİDEN.

  2. 1997 doğumlu sözleşmeli er alımları başvuru tarihleri ne zaman birde ben muayine oldum şubat tarihinde gideceğim söylendi bunun bir etkisi olurmu

  3. ben 13 aralık 1999 da doğumluyum bu sene 2017 ygs sınavına giricem ama yaşım tutmuyor 2 ay yüzünden bu sorun teşkil eder mi? polis yüksek okuluna girebilir miyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*