Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank müşterilerine borç transfer ihtiyaç kredisi altında yeni bir fırsat sunuyor. Yapılandırma kredisi adı altında düşünülebilecek bu kredi ile tüm borçlarınızı tek bir hesapta toplama şansını elde edeceksiniz. Borç transfer ihtiyaç kredisi Burgan Bank tarafından verilen ve tüm kredi borçlarını tek çatı altında toplayan bir kredi sistemi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu kredi sayesinde uygun taksit ve ödeme planları ile borçlarınızı daha rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Faiz oranı biraz yüksek olsa da bu kredi ile 48 aya varan vadelerle ödeme planı oluşturmanız mümkün hale geliyor.

Tüm Borçlar Tek Çatı Altında

Birkaç kredi ya da kredi kartı borcunuz varsa ve ödemede zorluk yaşıyorsanız Burgan Bank’tan borç transfer kredisi alarak tüm borçlarınızı tek bir hesapta toplayarak daha sonra sadece yeni kredinizin borç taksitlerini ödemiş olursunuz. örneğin bütün borçlarınızın tümünün toplamı yaklaşık 10 bin lira yapıyor. Burgan Bank’tan 10 bin TL borç transfer ihtiyaç kredisi alarak borçlarınızı kapatabilir, daha sonra sadece bankaya tek kredi borcu taksidi ödeyerek kendinizi de rahatlatmış olursunuz.

Burgan Bank borç transfer ihtiyaç kredisi ile bu kampanya sayesinde belirli tutarlarda ve vadelerde kredi almanız mümkün hale gelecektir. Bu kredi masrafsız bir kredi de değildir. Burgan Bank bu kredi için kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti almak durumundadır.

Burgan Bank’tan Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank ihtiyacı olan müşterilere verdiği bu borç transfer ihtiyaç kredisini az da olsa yüksek oranlarla faizle borç vermektedir. Almış olduğunuz kredi tutarı farklı olsa da krediyi aldığını vadeler değişse de kredinize uygulanacak faiz oranları her zaman aynı kalacaktır.

Burgan Bank’tan 10 bin TL kredi aldığınızda bu krediyi 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay vadelerle alsanız da kredinize uygulanacak faiz oranı her zaman yüzde 1,70 olarak kalacaktır. Bu yüksek oranda bir faiz olsa da asla değişikliğe uğramayacaktır. Tüm bunlara ek olarak kredi tutarlarına uygulanan faiz oranları müşterinin kredi notuna göre de değişkenlik gösterir. Kredi notunuz 1900 de olsa aldığınız krediye uygulanacak faiz oranı sabit ve yüzde 1,70 olarak kalacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*